Заповніть форму та отримайте відповідь на своє питання
Введіть імя та прізвище?
Як Ви хочете отримати відповідь?
Ваш телефон
Ваш e-mail
Ваше питання
En
Укр
УВАГА! Розшукуються майбутні журналісти!
Школа журналістики
Виклики сьогодення - володіти критичним мисленням, мати достатній рівень медіаграмотності, бути обізнаним у методах пропаганди і маніпуляції.
Усі ми трохи журналісти. Так, ми щодня отримуємо, обробляємо та поширюємо інформацію. Проте як розібратись в інгредієнтах і порадувати смаколиками може лише кухар, так і розібратись в інформаційній кухні може лише журналіст, аби інформація, як і їжа була якісною. Це основа безпечного виживання, це наче точно знати, що мухомору до кошка - зась. Це наче відрізняти їжу і отруту не в своєму роті, а заздалегідь. Тому споживаймо інформацію безпечно, а після проходження курсу з основ журналістики у центрі "ПРОСТО" інформаційні рецептори будуть налаштовані лише на якісну журналістику, без жодних низькопрофільних медійних фастфудів.
Школа журналістики
це школа якісної інформації, це школа створення власних надійних медіафільтрів, можливість отримати чіткі відповіді де починається і коли закінчується справжня журналістика.
Слухачі курсу отримують якісну теорію і практику.
Лекції підібрані для кожної групи окремо і не копіюються.
Ви дізнаєтесь:
Як працює телебачення і як створити телепродукт.
Якими звуками багате радіо, у чому його особливість.
Уміння бачити і говорити друкованим словом. Важливість підготовки і написання статей.
Інформація онлайн, журналістика в інтернет-виданнях, універсальність роботи на "платформі".
Телевізійні та радіо студії, редакції видань, офіси інформаційниї інтернет-платформ - як виглядає і працює усе це будуть знати і бачити слухачі курсу.
Школа журналістики - хороший старт для тих, хто розглядає цю професію, як своє майбутнє, і можливість вміти фільтрувати інформацію на основі здобутих знань.
Реєструйсь через сайт та отримай 15% знижки!
Залиште свої дані для реєстрації, щоб
домовитись про час та день заняття!
Made on
Tilda